הצהרת נגישות

ברוכים הבאים לאתר : ZNA.co.il, חברת ZNA הינה חברת תוספי תזונה אשר מספקת מעטפת מלאה  למתאמני סיבולת לטובת החזרת מינרלים ומלחים, שיפור הישגים וקידום התאוששות.

אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את  אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

חברת ZNA  מחויבת להנגיש את האתר שלה לכל המשתמשים, כולל בעלי מוגבלויות. התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

התאמות שבוצעו

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl וגלגלת העכבר.

כמו כן, אמצעי הניווט באתר פשוטים וברורים, האתר מותאם לצפייה בדפדפנים מודרניים ובמגוון מסכים ורזולוציות, תוכן האתר כתוב בשפה פשוטה וברורה, כל הדפים באתר בעלי מבנה קבוע, ולכל התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt).

החרגות

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר,  ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו  מעשית מבחינה טכנולוגית.

אנו פועלים לשפר את נגישות לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלות.

מדיניות זו אינה יכולה לצפות כל צורך בנגישות, בשל מגבלות ידועות של הטכנולוגיה הקיימת. ייתכנו נסיבות אחרות, ללא תלות בטכנולוגיה שעלולות להגביל את הנגישות של אתר .

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ישירות אל :

דוא"ל : ZNA0722@gmail.com

טלפון : 073-3746088

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 21/05/2023 שתהיה לכם גלישה מהנה. בברכה, צוות ZNA