אודות ZNA

המשימה שלנו היא לתמוך בכל מתאמן להגשים את עצמו ולקדם חזרה לשגרה יומיומית עם אנרגיות שיא

מייסד החברה - יקיר זקן

משהו היה חסר

כרץ חובבן המטרה היא להגיע לשיא לקראת עונת המירוצים (למי שאוהב להתחרות), ככל שכמות האימונים ונפח האימונים שלי עלו סבלתי מהתכווצויות שרירים, ההתאוששות הפכה להיות מורכבת יותר ויותר הייתי מסיים אימונים סחוט מזיעה, מותש, חסר אנרגיה, חסר מוטיבציה ומצאתי את עצמי מתקשה לחזור לשגרה היומיומית בצורה מהירה. אחרי מחקר מקיף בנושא הבנתי שאיני מחזיר לגופי מלחים ומינרלים קריטיים שאני מאבד באמצעות הזיעה. אחרי בחינת המוצרים הקיימים מצאתי שיש יותר מדי סוכר ועוד חומרים ומרכיבים שאני לא צריך וחסרים במה שבאמת צריך ולכן בהתחלה רקחתי בעצמי משקה אלקטרוליטים ממי קוקוס בתוספת מלח ופירות שונים בכדי לוודא שאני מקבל את מה שהגוף צריך, המשקה החזיר לי את האנרגיות שאבדו במהלך האימון ועזר משמעותית בהתאוששות בימים שלאחר מכן.

זו הסיבה שכיזם, מהנדס, מאמן ומתאמן ששואף למקסם את החיים עם אפס עיכובים ייסדתי את חברת Zaken Nutrition Advantage ופיתחתי את מה שהיה חסר לי, אבקת אלקטרוליטים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר וממתיקים טבעיים בלבד בכדי לוודא שהגוף מקבל רק מה שהוא צריך.

מייסד ZNA יקיר זקן
המסע שלי

ממחשבה למציאות

המסע הזה התחיל מצורך אישי שהוביל אותנו לנקודה הזו. ב ZNA אנחנו מאמינים שהמטרה היא אמצעי להתקדמות והתפתחות ואינה היעד הסופי. המטרה שלנו היא לספק את תוספי תזונה האיכותיים ביותר ללקוחתינו בכדי לוודא שהגוף מקבל רק מה שהוא צריך. בשביל סיבולת לא צריך לסבול ואנחנו ב ZNA נוודא שהדרך למטרות הספורטיוביות שלכם לא גורמות לכם להיות מותשים בשגרה שלכם.

אלברט איינשטיין פעם אמר

'רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע'